Hizmetler / E-Ticaret Yazılım Hizmeti

E-Ticaret Yazılımı olarak verdiğimiz hizmetlerimizi ve bizi daha da yakından tanımak ister misiniz?


E-Ticaret Yazılım Hizmeti

E-Ticaret'i Genel Olarak Anlatalım

Son teknoloji ile birlikte yoğun bir internet kullanımı sahip olduğumuz günümüzde interneti kullanarak para kazanmanın en ideal yollarından biri olan E-Ticaret ihtiyaçlarınız doğrultusunda herhangi bir ürün ya da hizmeti istediğiniz internet sitesi üzerinden birçok farklı ödeme şeklini kullanarak almanıza olanak sağlayan platformdur. Dünya üzerinden bu yönden birçok ürün ve hizmet sunan pazarlama sektörünün yaygın olarak kullanmış olduğu bu yöntem Türkiye’nin hatta Dünya’nın her tarafından alışveriş veya satış yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Büyük, orta ve küçük işletmelerin en çok kullanmış oldukları bu satış yönetimi ile her bütçenin alışveriş yapmasına olanak sağladığı gibi işletmelerin kolay ödeme seçenekleri sunması ile satışlarını arttıran en önemli yöntemler arasında yer almaktadır.

Online Ürün Satışı

Günümüzün çoğu kısmını her geçen gün gelişmekte olan internet üzerinde geçirmekteyiz. Bu durumdan dolayı kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarından dolayı birçok farklı alışveriş sitesi bulunmaktadır. Böylece alışveriş için ekstra zaman kaybetmeden dilediğimiz ürünü ilgili web sayfası üzerinden Türkiye’nin hangi noktasında olursak olalım elimize kadar gelmesini sağlarız. Kolay ödeme seçenekleri dışında kolay iade ile birlikte para iadesi avantajı da bulunan Online Ürün Satışı Dünya genelinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sanal Pos Anlaşmasız Kredi Kartlı Ödeme

Tüm Dünya markalarını evimize getirmeyi sağlayan internet sitelerinden yapacağımız alışverişler için birçok farklı ödeme sistemi bulunmaktadır. Mağaza alışverişlerinden kullandığımız kredi kartlarını pos makinelerinden geçirerek ilgili bankaların kartımızdan para çekmesine karşı internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde ise satın alacağımız ürün veya hizmetin karşılığı mağaza posundan farklı olarak yalnızca fiziki olarak bulunmayan ve yalnızca internet üzerinden yapabileceğimiz Sanal Pos Anlaşmasız Kredi Kartlı Ödeme sistemi ile gerçekleşmektedir. Herhangi bir banka ile anlaşma yapılmadan tüm bankaların sistemlerini kullanmamıza olanak sağlayan bu ödeme sistemi birçok kullanıcı tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Tüm bankalara ait kredi kartı tüm bankalar, Havale ve EFT, PayPAL ,PayU , BKM Ekspres, Kapıda Ödeme (Bkz. Ürünlerimiz)
Sadece Enterprise ve Platinum paketlerimizde kargo entegrasyonumuz mevcuttur. Diğer paketlerimizde manuel kargo methodu kullanılmaktadır. Fakat hepsinde müşterilere hangi kargo ile gideceğini belirtebilirsiniz.
Kod Teknoloji Paytr resmi çözüm ortağıdır. Paytr Kurumsal İş Ortaklarımız sayfasından kontrol edebilirsiniz. Paytr ve İyzico kullanmanız durumunda E-Ticaret sisteminize direk entegrasyon sağlamaktayız. Herhangi bir ek ücret talep edilmez.
Tabikide fakat bunu sayfamızdan paylaşmıyoruz. Bunun nedeni ise diğer rakiplerimizin var olması nedeni ile yayınlamıyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda size mail yolu ile ulaştırabiliriz. Sayfamızdan bakmış olduğunuz demoda örnek paneli ve diğer sayfayı görebilirsiniz.
Hayır, şu an mobil site hizmetimiz ile çözüm üretiyoruz. Mobil site dediğimiz nokta ise sitenizin mobil uyumlu hale getirilmesidir.
Tabikide hayır, İlk olarak ödeyeceğiniz ücret içerisinde bu yıla ait E-Ticaret yazılım bedeli, hosting ve alan adı ücreti yer almaktadır. Yıllık ödemeleriniz ilk yıl fiyatın içerisindedir. Bir sonraki yıl başlayacaktır. Litle ve Pro Paketlerde 600 TL, Enterprise 700 TL, Platinum Paket 1000 TL'dir.
Yeni e-ticaret paketi satın almış müşterilerimiz için düzenlediğimiz, ücretsiz eğitimlere katılabilirsiniz her Çarşamba. Mesai saatleri içerisinde, dilediğiniz zaman destek ekibimizden telefonla destek alabilirsiniz. Destek sistemi üzerinden talep oluşturarak bilgi edinebilirsiniz.
Tabikide fakat bunu sayfamızdan paylaşmıyoruz. Bunun nedeni ise diğer rakiplerimizin var olması nedeni ile yayınlamıyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda size mail yolu ile ulaştırabiliriz. Sayfamızdan bakmış olduğunuz demoda örnek paneli ve diğer sayfayı görebilirsiniz.
128-Bit SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. SSL sertifikası ile şifrelenen kart bilgileri otomatik olarak işlemi gerçekleştirecek olan bankaya şifreli olarak iletilir ve işlem sonucu sisteme kaydedilir. Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz. Bu sebeple ne siz, ne personeliniz ne de Kod Teknoloji ekibi kart bilgilerine hiçbir şekilde erişemez.
Yeni nesil e-ticaret paketlerimiz Google servisleri ile uyumlu çalışmaktadır. Google Analytics ve AdWords üzerinden raporlama ve dönüşüm takibi yapabilirsiniz. Google Webmaster Tools üzerinden oluşturulan Sitemap aktarımını ve doğrulama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Ödeme işleminin tamamlanmasından sonra, aynı gün içerisinde kurulum ve aktivasyon işlemleri tamamlanarak siteniz aktif olur. Kurulum süresi, yoğunluğa bağlı olarak değişse de, en hızlı aktivasyon sağlanır. Kurulum işlemi sonrasında, e-posta adresinize yönetici ve giriş bilgileri iletilir. Müşteri temsilcisi, sürecin tamamında sizi bilgilendirir. Sitenize ürün girişi yapılana kadar, müşteri temsilcisi sizi yönlendirir. Online eğitimlerimize katılarak da, e-ticaret paketimizin modül kullanımı size uygulamalı olarak öğretilir.
Tabikide Ekleyebilirsiniz. Sitenize dilediğiniz kadar Türkçe,ingilizce,arapça gibi diller ekleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz para birimini ekleyebilirsiniz aktif pasif halinde kullanabilirsiniz. Üstelik bunlar tamamen ÜCRETSİZ.


E-Ticaret Paketimizi Demo Olarak İncelemek İster Misiniz?

E-Ticaret yazılım paketimizi hem yönetim paneli yapısını hemde site görüntüsünü incelemek için 2 dakikanızı ayırabilirsiniz.

E-Ticaret Demo Talebi