KURUMSAL / Hakkımızda

Biz kimiz? Ne iş yaparız? Bizi daha da yakından tanımak ister misiniz?

kod teknoloji logo

Kod Teknoloji 2015 yılında 100% Türk ve kendi öz sermayesi ile Kod Teknoloji Genel Müdürü Erkan Ak tarafından kurulmuştur. Kurulmuş olduğu bölgede ilk yazılım şirketi olma özelliğini elinde tutmaktadır. Bayi, Şube, İş Ortaklarımız ve Satış Danışmanlarımız ile yurt içi ve yurt dışı projelere imza atmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden bu yana şirketimizin kültürü gereği kaliteli hizmetler üretmek esas alınmıştır. Amacımız alanında en iyi grafiker ve programcılar ile çalışarak en kaliteli ürünü üretmektir. Bunun için her yıl düzenli olarak Kod Teknoloji Kariyer yarışması yapmaktayız.

Yazılım tasarımı yapmanın iki yolu vardır: Birinci yol yazılımda hiçbir problem olmayacak kadar basit bir tasarım yapmaktır, ikinci yöntem ise görünürde hiçbir problem olmayacak kadar karmaşık bir tasarım yapmaktır. Birinci yöntem çok daha zordur.

- C.A.R

MİSYONUMUZ

Dijital Reklamcılık ile Yazılımın birleşerek katacağı değerin, herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Kod Teknoloji Ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider ekonomik bir o kadarda kaliteli ayrıca ihtiyaca yönelik fikir ve üretim yaparak lider yazılım şirketi olmak.

Stratejimiz

Dürüst, güvenilir, verdiğimiz hizmetin en iyisini ortaya çıkarmak, bize güvenen müşterilerimizi güleryüz ile memnun etmek, farklı ve alışılmışın dışında pratik yazılımlar üreterek sorun odaklı çözümler üretmektir.

KOD TEKNOLOJİ'NİN HEYECAN VERICI DÜNYASINI KEŞFEDIN!

Bu fırsatı kaçırmamak için mükemmel bir zaman bekliyorlardı Yani, zaman şimdi. Bizi arayın +90 (312) 478 3410.