NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ!

Aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanız göz atın

Mobil kullanıcılara yönelik büyük kolaylıklar ve daha anlaşılır yararlı web sayfaları sağlar. Bu olası müşteri sayısını artıracağı gibi kullanıcıların her zaman sitenizi ziyaret edebilmelerini sağlayacaktır. Ayrıca Google’ın güncel algoritması mobil uyumlu siteleri desteklemektedir.
Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olan SEO web sayfalarının arama motorlarında daha kolay bir şekilde bulunmasına olanak sağlayan teknik yapılandırmalardır. Arama motorları arama sonuçlarını listelerken matamatiksel bir mantık kullanarak aranan kelimenin bulunduğu web sayfasını gösterir. Web geliştiriciler bu SEO standardına göre siteyi yapılandırırlar.
Google arama motorunun herkese sunduğu tıklama başına maliyet içeren, açık arttırma usulüne dayanan bir reklam servisidir. Google adwords reklamlarıyla sitelerinizi tıklama başına ücret vererek arama sonuçlarında üst sıralarda yer edinebilirsiniz. Google Adwords yaptırmak için profesyonel bir destek alınmalıdır.
Sosyal medya zaman ve mekân sınırlaması olmaksızın paylaşımın esas olduğu hızlı bir iletişim şeklidir. Milyarlarca insanın iletişimde bulunduğu sosyal medya mecralarındaki etkileşim her geçen gün artmaktadır. Markalar bilinirliklerini arttırmak için sosyal medya mecralarındaki itibarlarını korumak ve her gün daha fazla kitleye ulaşmak için bu mecraları kullanmaktadır. Mobil teknoloji ve dijital oluşumların kullanımının arttığı göz önünde bulundurulursa, böylesine büyük bir oluşumun içerisinde olmamak firmalar için büyük bir kayıptır diyebiliriz. Sosyal medya yönetimi için profesyonel bir destek almak gerekir.
Kod Teknoloji Yazılım Ajansı 4 senelik sektörel tecrübeye sahiptir. Fakat yönetim ve yazılım ekibi alanlarında uzman olmasından dolayı 13 yılını dolduran var aramızda.
Dijital ajans sektörel ve marka tecrübesi ile birlikte işletmenizin dijitalde daha hızlı bir şekilde yol almasını sağlar. Alanlarında uzman olan personeller ile tecrübe ve yetenek birleşerek sizlere daha iyi yol haritası çizerek hizmet verebilir, istediğiniz sonuca çok kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Kod Teknoloji; Teknoloji, Web Hosting, Tesettür Giyim, Sağlık, Turizm, İnşaat, Zincir Restauran & Kafe, Etkinlik, Eğitim, Savunma Sanayi, Mobilya, Üretim, Tekstil ve daha birçok sektörde tecrübemiz vardır.
Kod Teknoloji; Facebook başta olmak üzere Instagram ve Google mecraları üzerinden reklam kampanyası yönetmektedir.
Size atanan müşteri temsilcisi vasıtasıyla ajans iletişimini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bayilerimiz veya şubelerimiz üzerinden sizinle iletişime geçiyoruz. Diğer kanallar olarak sosyal medya hesaplarımız, müşteri hizmetleri telefon numaralarımızdan müşteri temsilcilerimiz üzerinden de bizimle iletişime geçebiliyorsunuz. Birebir görüşmelerde Saha personelimiz sayesinde ziyaret ederek iletişim kurabiliyoruz.
Bayilerimizden, Şubelerimizden veya Sosyal Mecralardan gelen tüm projelerimizi merkez ofisimizde bulunan yazılım ekibi tarafından üretilmektedir. Destek taleplerinde bayi veya şubelerimizden destek alabilir veya merkez ofisimizden iletişime geçerek destek alabilirsiniz.
Evet. Üyelik bilgileriniz Kod Teknoloji veri havuzunda saklanır ve güvendedir. Kesinlikle üyelik bilgileriniz 3. kişilerle ve markalarla paylaşılmaz.
Paket web sayfaları daha önceden Kod Teknoloji tarafından hazırlanarak mobil uyumlu halde satışa hazır şekilde bekletilir. Müşterilerimiz beğenmesi halinde birkaç ayar ve düzenleme yaparak hızlı ve seri bir şekilde teslime hazır hale getirilir. Kesinlikle google seo uyumludur ve güvenilirdir. Amacı fiyat olarak daha uygun hale getirmekdir. Fazla firmaya özel olarak değişiklik göstermez. Özel tasarım web sayfaları ise firmanın isteğine uygun olarak sıfırdan tasarlanır ve kodlanır. Özel tasarlanan web sayfası farklı bir müşteriye satışı yapılamaz.
Paket web sayfalarının seçilmesi durumunda 3 gün içerisinde teslimat yapmaktayız. İçerik olarak default yani geçici demo içerik ekleyerek test edilir. Daha sonrasında size web sayfası teslim edilir. İçerikleri Kod Teknoloji tarafından eklenmesi durumunda tüm bilgi ve donelerin tarafımıza iletilmesi sonrasında eklenecek içeriğe göre süreç belirlenir.
Özel tasarım web sayfalarında isteğe özel olarak tasarım yapıldığından minimum 5 gündür.
Kod Teknoloji Prensib gereğince müşterilerimize mobil uyumlu olmayan ürün satmıyoruz. Tüm yazılımlarımız dahil olmak üzere hizmetlerimizin tümünde mobil uyumluluk vardır.