Hizmetler / Yazılım Hizmeti

Yazılımı olarak verdiğimiz hizmetlerimizi ve bizi daha da yakından tanımak ister misiniz?


Web Yazılım Hizmeti

Sizde, işinize uygun olarak size özel yazılım yaptırabilirsiniz

Yazılım Hizmetimiz Nedir?

Kod Teknoloji olarak alanında uzman kadromuz ile yazılımlar üretiyoruz. Dilerseniz daha öncesinden yazmış olduğumuz yazılımları satın alabilir, kiralayabilir veya istediğiniz özellikte yazılım yaptırabilirsiniz. Yazılımlarımızı web tabanlı ister online isterseniz offline (internetsiz) olarak tasarlıyoruz. Yedeklemenizi isterseniz bulut üzerinde isterseniz bilgisayarınızda tutabilirsiniz. Avantajınız daha hızlı çalışması, ekstra kullanıcı ücretinden kurtulmanız, bulut depolama sayesinde yedekleme güvenliğiniz maaliyet fiyatı gibi birçok avantajınız bulunmaktadır.

Yazılım Kiralama Modeli Nedir?

Yazılımlarımızı istediğiniz süre ile kiralayabiliyorsunuz. Satın alma maliyetine girmek istemeyen kullanıcılarımız bizimle iletişime geçmesi durumunda kullanacakları yazılımları aylık olarak düşük bir ücret ile ödeyebilirsiniz. Kullanmak istemediğiniz zaman hizmeti tamamen durdurabilirsiniz.


YAZILIMLARIMIZ

Posiper Cari Yazılımı

Posiper Cari yazılımımız ile kasa banka işlemlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz. Alacak, verecek takibi, cari kart işlemleri, faturalar, vade işlemleri, kısmi ödemeler, personel işlemleri, barkod işlemleri, hızlı satış, barkodlu barkodsuz alış satış, ürün tanım işlemleri, kdv işlemleri, tedarikçi müşteri işlemleri gibi ve daha birçok işlem yapabilirsiniz. Ayrıca tüm market terazilerinde, barkod okuyucu ve barkod yazıcılarla uyumludur. Dilerseniz hem muhasebenizi hemde mal satış market gibi yerlerde kullanabilirsiniz. Dilerseniz ise özel ofisinizde müşterilerinizi takip ediniz.

Posiper E-İşim Yazılımı

Posiper E-İşim yazılımı ile iş takibinizi yapabilir, işlerinizin ne zaman biteceğini takip edebilir, fatura oluşturabilir, müşterilerinize fatura gönderebilir, müşterilerinizin sisteme girerek kendi işlerini faturalarını kontrol etmesine olanak sağlayabilirsiniz. Ayrıca hesap oluşturabilir, proje ve görev atayabilir, personeliniz ile ortak çalışma yürütebilirsiniz. Barkod işlemleri ile barkod çıkarabilir, alışlarınızı, ödeme ve harcamalarınızı kayıt altına alabilirsiniz. İçerisinde gelişmiş ön muhasebe uygulaması ile işletme giderlerinizi buradan takip edebilir raporlayabilirsiniz.

Vodafone Bayim

Vodafone Bayim yazılımı ile vodafone iş ortağı bayilerin kullanabileceği bir yazılımdır. Personelinizi tanımlayabilir, vodafone tarafından verilen giriş yaptığınız uygulamadan indirdiğiniz excel dosyanızı içeri aktararak size aylık, günlük beya haftalık hangi personelin ne kadar satış yaptığını, hat durumlarına kadar raporlamaktadır. Dilediğiniz zaman raporu dışarı aktar özelliği ile çıktı alabilirsiniz.

Posiper Anaokulu Yazılımı

Posiper Anaokulu uygulaması ile Personellerinizi tanımlayabilir, personellerinizin ve öğrencilerin okula geliş ve gidiş saatlerini kayıt altına alabilirsiniz. Öğrenci veli tanımlaması yapabilirsiniz. Anahtarlık ve kart okuyucu, parmak izi okuyucular ile entegrelidir. Güvenlik girişi ile giriş yapmanız durumunda kapıdan kart alımları kart teslimleri, hangi personel veya öğrenciye geldiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Öğrenci okula geldiğinde parmak okutması durumunda velisine sms yolu ile bilgilendirmektedir.

Borsa Takip Yazılımı

Finans şirketlerinin kullanabileceği müşteri yatırımlarını kayıt altına alan, anlık borsa analizlerini takip edebileceği müşteri giriş yaptığında yatırım türlerini ve tutarını o anki kazançlarını görebileceği, tüm borsa verilerini analiz olarak anlık ekrandan izleyebileceği bir yazılımdır.