Şirketimiz Hakkında

Firmamız Hakkında Kısa Hikaye

Kod Teknoloji 2015 yılında 100% Türk ve kendi öz sermayesi ile Kod Teknoloji Genel Müdürü Erkan Ak tarafından kurulmuştur. Kurulmuş olduğu bölgede ilk yazılım şirketi olma özelliğini elinde tutmaktadır. Bayi, Şube, İş Ortaklarımız ve Satış Danışmanlarımız ile yurt içi ve yurt dışı projelere imza atmaktayız.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana şirketimizin kültürü gereği kaliteli hizmetler üretmek esas alınmıştır. Amacımız alanında en iyi grafiker ve programcılar ile çalışarak en kaliteli ürünü üretmektir. Bunun için her yıl düzenli olarak Kod Teknoloji Kariyer yarışması yapmaktayız.

Kod Teknoloji Vizyonu

Kod Teknoloji Online Sektörel Yazılımlar, Web Tasarım, ve E-Ticaret yazılımlarında sektörün lideri konumuna gelebilmek için kaliteli ve müşterilerin ihtiyacına göre yazılım üretmektedir. Kısa süre içerisinde birçok hedefimizi gerçekleştirdik. Amacımız Yazılım sektöründe kendi alanımızda lider konuma ulaşabilmektir. Bunları da en iyileriyle birlikte en iyisini yaparak başarabiliriz.

profit

Kod Teknoloji Misyonu

Kod Teknoloji ürettiğimiz tüm ürün ve hizmetlerimizi özenle müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak hizmetler sunmak amacımızdır. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Hemen hemen tüm sektörlere ve her firmaya uygun bir hizmetimiz bulunmaktadır. Bunları gerçekleştirebilmek için bayi ve iş ortaklığı alanlarımızı daha da genişletmeye, müşteri ilişkilerimizi en kısa sürede çözümlemeye özen gösteriyoruz.

profit
2877+
Proje
5000+
Toplantı
62
İl ve İlçe Hizmet

İşinizi Kolaylaştıran Teknoloji

Sloganımızda olduğu gibi işimiz " İşinizi Kolaylaştıran Teknoloji'yi Üretmek "

slogan